Interiart - Business WordPress Theme Interiart Theme is clean and modern design which is useful for creating Business site as well as Portfolio, Personal Blog sites.
Color Option

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Wybór mebli łazienkowych z pewnością stanowi dla większości z nas wyzwanie. W związku z tym wybieranie odpowiednich szafek łazienkowych nie jest dla każdego prostą czynnością. Przy obecnej ilości dostępnych modeli i wzorów bez wątpienia zakup mebli łazienkowych stanowi nie lada wyzwanie. Meble łazienkowe w naszej ofercie przede wszystkim to uwzględnienie potrzeb i możliwości każdego z naszych klientów.   

Dlatego wychodzimy wam na przeciw i oferujemy nasze usługi w zakresie zaprojektowania, wykonania oraz montażu waszych wymarzonych mebli łazienkowych.

Meble łazienkowe z czego je tworzymy?

Do produkcji mebli łazienkowych wykorzystujemy przede wszystkim sprawdzonego dostawce wysokiej jakości płyt meblowych. Materiały jakie zapewnia nam KRONOSPAN bez wątpienia daje gwarancje najwyższej jakości mebli łazienkowych. W rezultacie czy są to szafki wiszące, stojące, słupki czy blaty, nasze meble łazienkowe będą z wami przez długie lata.

Szafki łazienkowe

Nasze korpusy mebli łazienkowych wykonujemy w całości z płyty wiórowej dlatego zdecydowanie wpływa na jakość oraz wytrzymałość mebla. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz wzorów płyt meblowych. Wybór mebli łazienkowych dostępnych w naszej ofercie jest bardzo szeroki. Wybór płyt meblowych znajdziecie tu Płyty Meblowe – Formatec

Do wykończenia frontów szafek łazienkowych polecamy fronty z płyty Akrylowej FeelNess – Formatec zostały one stworzone by nadać waszym pomieszczeniom dodatkowego uroku i stylu.

Wszystkie produkowane przez nas meble łazienkowe zabezpieczamy poprzez zastosowanie specjalnych oklein meblowych które skuteczne zapobiegają przedostawaniu się wilgoci. Przekłada się to znacząco na żywotność produkowanych przez nas Mebli.

Blaty łazienkowe

Coraz częściej w aranżacjach wykorzystywane są blaty łazienkowe. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na wysokiej jakości meble i materiały w ofercie poza standardowymi blatami wiórowymi w naszej ofercie znajdziecie Blaty Slim Line – Formatec

Specjalnie zaprojektowane blaty umożliwiają na bezproblemowe używanie oraz montowanie na meblach łazienkowych. Ich niepowtarzalność sprawia że nie boją się wody ani wilgoci.

Wykończenie Łazienki

Wybierając nowoczesne meble łazienkowe warto się zastanowić nad nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi. Zapoznajcie się proszę z naszą ofertą na Płyta Ścienna – Formatec.