Interiart - Business WordPress Theme Interiart Theme is clean and modern design which is useful for creating Business site as well as Portfolio, Personal Blog sites.
Color Option

O nas

O Firmie

Ta przygoda zaczęła się kilkanaście lat temu w małym warsztacie remontowym Fabryki Pras w Warszawie. Pan Marek, pierwszy pracownik firmy, nasz specjalista od „iskierek”, przyniósł w parcianej torbie kilka drobnych narzędzi. Spawarkę pożyczyłem od taty, chińską wiertarkę i szlifierkę kupiłem w pobliskiej Castoramie. Tak ruszyła produkcja metalowego mebla do sprzedaży warzyw i owoców i realizacja pierwszego zlecenia dla sieciówki.

W krótkim czasie udało mi się pozyskać do współpracy nowe sieci handlowe, dla których oprócz mebli metalowych zaczęliśmy produkować również meble z materiałów drewnopodobnych, drewna, tworzyw sztucznych, szkła i drewna oraz świadczyć usługi montażowe i serwisowe.

Stosowanie różnorodnych materiałów rodziło wiele problemów i wymagało ciągłej nauki, poznawanie ich właściwości, technologii i sposobu obróbki, stworzenia działu technologicznego i przygotowania produkcji oraz zakupu odpowiednich maszyn.

Nauka często była pracochłonna a czasami i bolesna. Dzisiaj mogę powiedzieć, że zdobywane doświadczenia i umiejętności, wspaniały zespół wyspecjalizowanych współpracowników, najlepsi dostawcy oraz przede wszystkim partnerskie relacje z każdym klientem, pozwoliły na stworzenie profesjonalnej fabryki wyspecjalizowanej w produkcji wysokiej jakości, trwałych elementów wyposażenia placówek handlowych, szkół, uczelni, przychodni i szpitali a także indywidualnych domów i mieszkań.